Vraag & Antwoord

Via deze rubriek kunt een vraag stellen, maar misschien kunt u zelf het antwoord al vinden als u eerst informatie zoekt via onze uitgebreide en makkelijk doorzoekbare digitale database met ruim 3.000 Nederlandse tinmerken. Ga daarvoor via de menubalk op de homepage naar “Tinmerken”.

Natuurlijk doen wij ons best om uw vraag te beantwoorden. De vraag moet wel betrekking hebben op tin. Om uw vraag zo goed mogelijk te kunnen beantwoorden is het noodzakelijk een of twee duidelijke foto’s mee te sturen. Foto’s in .heic formaat van Apple zijn helaas NIET bruikbaar!  Ook a.u.b. geen .zip bestand met meerdere foto’s omdat de foto’s dan niet zichtbaar zijn bij de antwoorden.
Vragen die gesteld worden buiten deze rubriek om zullen NIET worden beantwoord en via deze rubriek worden NOOIT waardebepalingen gedaan.

  • Vergeet niet de CAPTCHA aan te vinken, anders wordt uw vraag niet verstuurd en kunnen wij hem dus niet beantwoorden!
Stel een vraag

Zoek op trefwoorden