Belgian Pewter Marks (BPM) is een door Aart Korstjens gemaakte database in de app van Microsoft Access. De database bevat op dit moment iets minder dan 1.000 namen en gegevens van Belgische tinnegieters vanaf de middeleeuwen tot nu. Daarbij zijn ook ongeveer 1.000 merken als afbeelding opgenomen.

Dit is een testpagina om te kijken of bezoekers vanaf de website het BPM bestand kunnen downloaden. Het ziet er naar uit dat dat gaat lukken. De database wordt dan gedownload naar de map waar al uw andere downloads terecht komen. In Windows is dat meestal gewoon de map Downloads op uw C:/ schijf.

Het openen van de database is echter een ander punt. Alleen Windows gebruikers mét een MS Office pakket hebben MS Access automatisch in hun pakket zitten en kunnen de database openen.
Helaas is een MS Access database niet op een tablet met Android of iPad te openen. Ook een desktop met Mac, iOS of Linux kan er niet mee overweg.

 

download hier het betand test bpm 2