Vragen en antwoorden

Via deze rubriek kunt een persoonlijke vraag stellen. Wij doen dan ons best om uw vraag te beantwoorden. De vraag moet natuurlijk wel betrekking hebben op tin. Om uw vraag zo goed mogelijk te kunnen beantwoorden is het noodzakelijk een duidelijke foto mee te sturen.
Via deze rubriek worden geen waardebepalingen gedaan.

Vragen over tin en tinmerken alleen via deze Vraag & Antwoord rubriek.
Vragen die gesteld worden buiten deze rubriek om zullen NIET worden beantwoord.

Stel een vraag

Eerdere vragen en antwoorden

Merkteken Tin

Kan U mij vertellen van wie dit tinmerk is en evt. welk jaartal bij deze asbak hoort? Vr.gr. Sjors

Lees verder

Tinnen Bordje

Beste, Een kennis van mij vond een tinnen bordje. Heeft u misschien info over de tingieter en leeftijd? 2 merkjes te zien . Initialen zijn D A. Mvg

Lees verder

tinnen potten

ik had een vraagje , op een opgraving in A zijn 2 potten gevonden. Ikzelf ben metaaldetectorist en vond 1 van de 2 potten. Mijn vraag is waarvoor zouden ze gediend hebben en hoe oud zouden ze zijn. alvast bedankt Dirk Van Hoye

Lees verder

Waarvoor dient dit doosje?

Doosje is ongeveer 8 cm. Uit Italie? Waarvoor dient het?

Lees verder

Daalderop thee/koffiepot

Deze pot kwam uit het huis van mijn schoonouders die in 1945 getrouwd zijn en in 1951 naar Nieuw Zeeland gemigreerd zijn ( ze zijn inmiddels overleden. Onze familie komt uit Hilversum. We zijn geinteresseerd om iets te weten te komen over deze thee (of koffie?) pot – bv welk jaar gemaakt en waar, wat

Lees verder

Blaker kandelaar

Ik zou graag willen weten waar en wanneer deze kandelaar blaker is gemaakt. En of het nog enige waarde heeft. Keurmerk boven foto 1 Nummer 92 onderkant foto 2 En er staat DE DIEZE onderop. In afwachting van uw reactie en vriendelijke En vriendelijke groet Eric Bos

Lees verder

Merkteken D&S (in ster)

Geachte mevrouw, mijnheer, In de nalatenschap van een familielid vonden wij een klein tinnen theepotje en bijbehorend roomkannetje met merkteken als foto D&S in een ster, mogelijk staat er nog een derde letter (bv J) door het & teken. Ik schat leeftijd rond 1920, klopt dat? Wie is de maker? Gezien familiehistorie komen Nederland en

Lees verder

Heupfles/ veldfles met een fluitje op de dop

Sinds een tijdje heb ik een met leer beklede veldfles. Als enigste merk kan ik op de afschroefbare dop vinden C.M. Depose. Het materiaal lijkt mij Tin en een foto van het merk is heest niet mogelijk om die te maken ivm de patina. Mvg John.

Lees verder

Tinnen lepel met roosmerkje

Ik ben onlangs in het bezit gekomen van een tinnen lepel die is gevonden in Rotterdam tijdens de aanleg van de spoortunnel midden in het oude centrum. Er staan verschillende merkjes op waar ik de betekenis niet van weet. In een kroontje boven een soort bloem staan volgens mij de letters FVDB. In de bloem

Lees verder

Tin kaarslek schotel

ik wou vragen welke periode dit schaaltje is en of oud is dank u

Lees verder

Tinnen Vaas Meeuws & Zoon Den Haag

Heeft dit tinnen vaasje enige antiekwaarde? En hoe oud is het?

Lees verder

Hoe oud?

Hoe oud is dit bakje en wat is het eigenlijk? Tinmerk helaas niet goed te zien

Lees verder

Tinnen theepot

Weet u hoe oud deze theepot is en waar deze vandaan komt? Vriendelijke groet Kristel

Lees verder

Kraantjeskan

Is dit een antieke kraantjeskan of decoratie. Volgens de familie is dit een antieke kan. Ik kan helaas geen tinmerk vinden. Waarschijnlijk zit het merk onderaan maar dat is gecorrodeerd door gebruik

Lees verder

Leuk muisje

Hallo, Ik heb dit leuk muisje gevonden en wilde weten waar het vandaan komt alsook of het tin is. Dank

Lees verder

Brandenwijnschaaltje

Hoi ik heb schaaltje gevonden wat is het en is het nageproduceerd of oud grtjs

Lees verder

Tinnen schaaltje

Bijgaand een detail van het merk van het betreffende schaaltje, wat ontbrak bij de eerste vraag Wellicht is het hiermee mogelijk om een schatting te geven van de leeftijd en herkomst Bij voorbaat dank Met vriendelijke groet

Lees verder

Tinnen schaaltje

Ik heb een tinnen schaaltje op voet wat ik niet goed kan plaatsen. Is het een suikerschaaltje? Wat is de herkomst en kunt u het merk plaatsen? Bij voorbaat dank voor uw reactie Met vriendelijke groet

Lees verder

wat betekent dit merk?

we hebben een tinnen bakje met 2 gravures in de bodem, foto 1 en 2 en we zijn erg benieuwd wat die betekenen. Ik heb gekozen voor deze 2 plaatjes en niet voor het bakje, maar dat kan ik als extra vraag nog wel sturen

Lees verder

vaasje

Hoe oud is dit vaasje of schalltje

Lees verder