Vragen en antwoorden

Via deze rubriek kunt een persoonlijke vraag stellen. Wij doen dan ons best om uw vraag te beantwoorden. De vraag moet natuurlijk wel betrekking hebben op tin. Om uw vraag zo goed mogelijk te kunnen beantwoorden is het noodzakelijk een duidelijke foto mee te sturen.
Via deze rubriek worden geen waardebepalingen gedaan.

Vragen over tin en tinmerken alleen via deze Vraag & Antwoord rubriek.
Vragen die gesteld worden buiten deze rubriek om zullen NIET worden beantwoord.

Stel een vraag

Eerdere vragen en antwoorden

Kan

Hallo, kunt u mij zeggen of deze kan van tin is en waar hij vandaan komt en hoe oud hij is? Wat betekent het merkje? alvast dank

Lees verder

Tinnen Veldfles oorlog ?

goede dag hartelijk dank alvast ! voor welk doel in welke tijd , en door wie werdt deze mischien gedragen ?

Lees verder

Tinnen kan

Ik heb uit een erfenis deze tinnen kan. Hij is ongeveer 25 cm hoog. Mijn vragen zijn: 1. Hoe oud is deze kan, 2. Is aan de merkjes op het deksel te achterhalen wie de maker is en waar hij gemaakt is? M. vr. gr. Peter Koreman

Lees verder

Tinnen thee kopje

Wat kunt u vertellen over dit kopje? Thee kopje ? en waarom van tin? En wat zegt het merk?

Lees verder

zwaar tinnen bord speciale rand

Dit zware tinnen bord (waarschijnlijk zit er ook veel lood in) lijkt me heel oud vanwege de vorm en de bijna donkerbruine patina . Ik heb nog niet iets vergelijkbaars kunnen vinden. Het ophangoog is er later aan gesoldeerd. Helaas is het niet gemerkt. Kunt u hier toch iets over zeggen?

Lees verder

Lepel gevonden

Kunt u iets vertellen over de door mij gevonden lepel. Groet

Lees verder

Merkteken deksel kruik

Wat kunt u opmaken uit het merkteken aan de binnenkant van dit deksel?

Lees verder

Tinnen schaal

Heb net deze schaal gekocht en ben benieuwd uit welke periode hij komt. Alvast dank.

Lees verder

Tinnen kannetje

Mijn vraag is wat de leeftijd van dit kannetje zou kunnen zijn, waar het vandaan komt en of het daadwerkelijk een melkkannetje is of voor andere doeleinden is gebruikt. Vr. gr

Lees verder

Tinnen wapen bord

Beste NTV, Ik en mijn vriend hebben dit wapen bord afgelopen week in een kringloop gekocht en we zijn erg benieuwd naar waar het vandaan komt. Kunnen jullie ons helpen? Met vriendelijke groet, Naomi Kollen

Lees verder

Medicijn schuitje

Hallo, ik heb wat vragen: Klopt het dat dit voorwerp een medicijn schuitje is? Waar komt het vandaan, gemaakt, mischien en jaartal? En wat beteken de 2 logos op handvat; 1 engelachtig en 1 stadswapen?

Lees verder

Bord, onbekend merk

Bord heel lang in ons bezit maar kan het (versleten) merk niet traceren

Lees verder

Servies

Is dit servies van tin gemaakt en is het waardevol? Groet Arie Brands

Lees verder

Tinnen schaal

Kunt u iets vertellen over herkomst en leeftijd van de schaal? Alvast bedankt!

Lees verder

Tinnen bord

Dit bord is ooit gekocht bij een antiekwinkel. Diameter 28 cm. Achterop staat RDI en bij het fotograferen zag ik dat er nog 29 bovenstaat. Heeft u enig idee waar het vandaan komt en of het echt oud is ? Bij voorbaat heel hartelijk dank.

Lees verder

Afkomst beeldje

Dag, is er iets te vertellen over dit beeldje naast get tin gehalte van 92 %, over de afkomst en maker? dank en groet Klaas

Lees verder

Tinnen lepel, duitse afkomst?

Kunt u mij wat meer vertellen over de afbeelding op de lepel en wanneer deze zijn gemaakt. Het lijkt op een bruiloft lepel.. En wat houdt dat vlechtwerk in?

Lees verder

Tinnen schrijfset met onderbord met een Viermerk

Graag zou ik willen weten hoe oud deze schrijfset is, 2 uitneembare glazen potjes, 1 inktpot en 1 zandstrooier met daartussen plek voor schrijfveren of pennen. Er staat een Viermerk onder op de schaal, ik denk dat het tin van 1e kwaliteit is (98% tin en 2% lood) In het linker schildje staat het meesterteken

Lees verder

Tinnen schaal

Kunnen jullie mij vertellen hoe oud die is en afkomst? Bvd bert

Lees verder

Blaker (merk in schotel)

Hallo, nog een blaker Kunt u iets zeggen over, afkomst leeftijd en maker van deze blaker? (De merkje staan aan de binnenzijde naast het hengsel)

Lees verder